Geniet van een mengeling van kunst en geschiedenis
Stadswandeling Zwolle ‘uit de kunst’ 22 april 2027
13.30 | 22 april 2027 | voor het Stadhuis, Grote Kerkplein
Leer Zwolle kennen aan de hand van de beelden in de stad. Geniet van een mengeling van kunst en geschiedenis.
Kunst heeft eigenlijk altijd een functie in de openbare ruimte. Kunst in de stad vertelt over de geschiedenis van de stad, kunst verrast, maakt de stad mooier of roept juist vragen en afkeuring op.
Bekijk Zwolle eens door de ogen van de kunstenaar en beleef de geschiedenis van Zwolle aan de hand van de kunstwerken die in de stad te vinden zijn. Van een glazen beschermengel tot het 700 jarig bestaan van de stad. Van onderwijsvernieuwing tot Herman Brood. Van Potgieter tot Coster.
Beeldende kunst, literatuur en architectuur zijn de pijlers voor deze wandeling, die wordt geleid door de enthousiaste stadsgids Joop Steinvoorte.
Kijk voor meer informatie over themawandelingen op www.stadswandelingzwolle.nl/themas
We organiseren deze wandeling samen met de Vrienden van de Stadskern Zwolle. We doen hem 3x. Bij elke wandeling kunnen er max. 12 mensen meedoen, 6 Kunstvrienden en 6 Vrienden van de Stadskern. Bij meer animo gaan we kijken of we de wandelingen vaker doen.
Datum: donderdag 22 april 2027
Plaats: voor het Stadhuis, Grote Kerkplein
Tijd: 13.30-16.00 uur, incl. pauze met drankje
Prijs: €10
De inschrijving start 1 maand van tevoren, op maandag 22 maart om 15.00 uur.
Wachtlijst
Is de activiteit volgeboekt? Dan kunt u zich aanmelden voor de wachtlijst bij:
Margriet Jansen
macjansen@msn.com
06-21586976